KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 15696334
nr 1569 6334
Kolteckning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Stall med hästar. Bildmått: 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:46:01
9/10 16:13:56